První jarní den už je za námi a blíží se Velikonoce. Co nesmí chybět na velikonočním svátečním stole? Určitě sladké! Kromě beránků a jidášů vyzkoušejte také nové recepty od naší šikovné studentky!

Odpověď na to, jak udělat pohoštění nejenom chutné, ale také zdravé, ví studentka 2. ročníku oboru Nutriční terapie Sára Juřicová, která vytvořila a darovala naši poradně svoji knihu receptů. Knihu můžete nejenom prohlédnout online, ale také stáhnout zcela zdarma! Všechny recepty Sára vytvořila a vyzkoušela sama

Děkujeme moc naši šikovné studentce a prosíme všechny, kteří tuto knihu stáhli a použili, o dodržování autorských práv a ohodnocení práce Sáry na sociálních sítích poradny likem a komentářem.

NPLFOU_kniha_receptu_2022

Stáhnout knihu