Hledáte jednoduché, rychlé a zdravé recepty? Najdete je v knize recptů od studentek nutriční terapie Lékařské fakulty Ostravské univerzity!

Studentky Soňa Sekerková a Viktória Plešivčáková poskytly naši poradně osobně sestavené a vyzkoušené recepty. Květáková pizza, domácí chléb a dokonce zdravější verze tradičního trdelníku – tohle, a řada dalších receptů spolu s lákavými fotografiemi ve vás probudí chuť to nejen sníst, ale i připravit, protože postup je tak jednoduchý a seznam surovin je krátký.

Naše šikovné studentky připravily knihu receptů jako dárek pro návštěvníky webu Nutriční poradny LF OU a umožnily stahovnání knihy ZDARMA!

Děkujeme moc našim studentkám a prosíme všechny, kteří tuto knihu stáhli a použili, o dodržování autorských práv a ohodnocení práce děvčat na sociálních sítích poradny likem a komentářem.

NPLFOU_kniha_receptu_2021

Stáhnout knihu