Naše Nutriční poradna se aktivně zúčastní veřejných akcí v Ostravě.

Ve čtvrtek 02. 09. Nutriční poradna spolu s Studentská asociace nutričních terapeutů zúčastnila Dne zdraví společností Vítkovická Doprava a.s. Během akce si zaměstnanci společnosti mohli udělat celou řádu vyšetření zdravotního stavu, vč. měření složení těla na přístroje InBody. Šikové studentky Studentské asociace nutričních terapeutů návštěvníkům vysvětlily výsledky vyšetření a také poskytly rady pro nutné úpravy.

Ve čtvrtek 16. 09. se Nutriční poradna LF OU spolu se spolkem mediků IFMSA Ostrava již druhý zúčastnila Dne zdraví Moravská Ostrava a Přívoz! Děkujeme organizátorům a všem návštěvníkům za pozitivní atmosféru a nové přínosné zkušenosti studentů nutriční terapie!

Aktuálně připravujeme další zajímavé akce pro vás. Sledujte Nás Instagram a Facebook aby žádná akce vám neunikla!